Budowa domu

Budowa domu w Koszalinie

budowa domu koszalinWłasny Dom. Gniazdo. Miejsce na ziemi. Siedlisko. Kiedy przebrniemy już przez fazę zakupu działki, fazę projektowania (gdzie również możemy zaproponować Państwu naszą pomoc), wizualizacji naszego wymarzonego domu, rozpoczynamy żmudną drogę po koszalińskich lub okolicznych gminnych urzędach.

Informujemy Państwa, że firma PRO DOMO z Koszalina, posiadając długoletnie doświadczenia w budownictwie, wypracowała sobie kontakty w wyżej wymienionych instytucjach i chętnie pośredniczy w uzyskiwaniu uzgodnień wielobranżowych (dotyczy: przyłączy gazowych, energetycznych, wodno-kanalizacyjne, instalacji alarmowych, przyłącza internatowe itp.) Ważne dla osób czynnych zawodowo, dla których każda decyzja musi być „odstana” w odpowiedniej kolejce. Jest to szczególnie znaczące przy kompleksowo wykonywanej usłudze, ponieważ jesteśmy w stanie koordynować roboty przy budowie domu, tak by fachowcy „nie deptali sobie po piętach”.

Przed przystąpieniem do realizacji firma PRO DOMO Koszalin przedstawia Państwu do zaakceptowania harmonogram robót budowlanych oraz określa wstępny termin realizacji całego zlecenia. Bardzo często Inwestorzy, którym oczywiście zależy na jak najszybszym zamieszkaniu we własnym domu, ulegają płonnym zapewnieniom pseudo fachowców oferujących bardzo krótkie terminy realizacji i bardzo zaniżone ceny robocizny. Skutkuje to potem rozczarowaniem co do jakości, ilości, terminowości wykonanych robót.

Pamiętajcie Państwo, że dom budujemy na całe życie. Często stawiamy wielopokoleniowe cuda na ziemi, gdzie mieszkają nasze dzieci, wnuki a nawet i pra-wnuki. Obecna technologia pozwala na budowanie wielopokoleniowych domów. Zapewniamy Was, że firma budowlana PRO DOMO umie korzystać z najnowszych technologii i dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wybudujecie Państwo swoje miejsce na ziemi.

Dodaj komentarz