Przeprowadzki Koszalin – spokojna przeprowadzka

Jest wielu którzy potrafią przewieźć „rzeczy” z punktu A do punktu B lecz tylko my ubezpieczamy Państwa dobra.

tel.  518-152-562

Życie każdego człowieka to ciągłe zmiany. Jedną z poważniejszych zmian jest przeprowadzka. Istniejemy na rynku od ponad 28 lat po to by Wam ułatwić życie.  Podstawowym profilem naszej działalności są przeprowadzki oraz transport w Koszalinie i jego okolicach. Duże doświadczenie oraz  szerokie zaplecze techniczne, pozwalają nam na zrealizowanie każdego zlecenia. „Nie ma rzeczy niemożliwych”. Dwóch słowach przeprowadzimy Cie bezproblemowo.

przeprowadzka_domu-650x280.jpg (650×280)

Jesteśmy jedyną firmą posiadającą odpowiednie ubezpieczenie prowadzonej działalności. Jeśli cokolwiek stanie się z Państwa mieniem podczas transportu lub rozstawiania mebli pokryjemy wszystkie koszty. Żadna firma w naszym regionie nie jest w stanie pochwalić się podobnym ubezpieczeniem.

Dysponujemy sprawdzona kadrą, która logistycznie współdziała na każdym etapie przeprowadzki. Zapewniamy kulturę i dyskrecję pracy.

Nasza firma posiada niezbędne materiały do profesjonalnego wykonania dla Państwa przeprowadzki, takie jak: kartony do pakowania mienia, folia bąbelkowa, folia strech, koce do zabezpieczenia mebli, skrzynki do przewozu odzieży „na wisząco” itp. Część samochodów wyposażonych jest dodatkowo w windy, co umożliwia bezpieczny załadunek ciężkich przedmiotów, np. pianina, szafy pancerne itp.

Wykonujemy przeprowadzki koszalin w każdym zakresie, od małych, oszczędnych rozwiązań, do przeprowadzek „pod klucz” – z pakowaniem Państwa mienia włącznie, demontażem mebli itp. Doskonale wyszkoleni pracownicy, zadbają zarówno o wizerunek firmy, jak i o mienie naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Państwa przeprowadzka to wielki stres, dlatego też chętnie pomożemy w jej przygotowaniu oraz wspólnie dopasujemy rodzaj usług do Państwa potrzeb i możliwości. Dla bezpieczeństwa naszych klientów posiadamy ubezpieczenie.

przeprowadzki koszalinMy, Polacy jako jedni z nielicznych jesteśmy bardzo przywiązani do swoich miejsc na ziemi, często nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy swoich szans szukać gdzie indziej. Tymczasem nowe czasy stawiają przed nami nowe wyzwania , stajemy się na nie otwarci i ciekawi. Nowe życie często wiążę się ze zmianą miejsca zamieszkania. A więc przeprowadzka! Mądrzy ludzie w dawnych czasach mówili że „dwie przeprowadzki to jak jeden pożar”.

Przeprowadzka to zdecydowanie nowa sytuacja, która często powoduje skrajne emocje. Na szczęście istnieją Firmy takie jak nasza, które pozwolą Państwu w sposób bezstresowy przeżyć przeprowadzkę.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi związane z kompleksową przeprowadzką:

 • Mieszkań
 • Domów
 • Firm

Jeżeli planujesz przeprowadzkę odpowiednio wcześnie skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 518-152-562 , 798-395-648 lub ( 94) 343-52-23 ; e-mail: kontakt@otten.pl

Wcześniejszy kontakt pozwoli nam zaproponować Państwu optymalny zakres naszych usług, które będą Państwo mogli wybrać jako najlepsze dla siebie.

Proponujemy następujący zakres usług:

 • Przeprowadzkę z pakowaniem oraz przewozem ( sprzęty zabezpieczone folią , kartony, odpowiednio wyposażone samochody w pasy zabezpieczające)
 • Przeprowadzka z wnoszenie oraz wypakowaniem pod Państwa dozorem lub po wcześniejszym ustaleniu umiejscowienia mebli.
 • Przewóz mebli ( z ich rozkręcaniem i skręcaniem na miejscu – w razie potrzeby)
 • Przewóz sprzętów RTV i AGD zabezpieczonych w folię odporną na uderzenia.
 • Przewóz przedmiotów ciężkich i nietypowych: pianina, fortepiany itp.
 • Rozstawianie sprzętu i mebli na nowym miejscu
 • Sprzątanie w pomieszczeniach po przeprowadzce i w miejscu przeprowadzki

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów i dodatkowe zlecenia.
Cena usługi w zależności od jej zakresu zawsze podlega negocjacji.

Działamy na obszarze Koszalina i okolic , w razie potrzeby jedziemy do Krakowa i Katowic.

przeprowadzki koszalinBezstresowa przeprowadzka pozwoli nam na spokojne rozpoczęcie i aklimatyzację w nowym miejscu a w takiej sytuacji spokój to podstawa nowego życia.

U nas każdy, bez względu na zasobność portfela, znajdzie usługę dostosowaną do własnych możliwości finansowych. Staramy się, aby nasza oferta była konkurencyjna.

W celu obniżenia kosztów usługi dzielimy się pracą z Tobą . My bierzemy odpowiedzialność za elementy związane z transportem, przenoszeniem i zabezpieczaniem mienia, natomiast Ty zajmujesz się pakowaniem i rozpakowaniem swoich rzeczy osobistych takich jak ubrania, książki, dokumenty czy zabawki.

Dla naszych Klientów zainteresowanych niewielkimi usługami oferujemy przeprowadzki, których cena kształtowana jest na podstawie czasu pracy zespołu przeprowadzkowego. Dla usług, których koszt jest uzależniony bezpośrednio od czasu realizacji przeprowadzki opracowaliśmy dwa zestawy przeprowadzkowe:

 1. Zestaw mały – samochód o kubaturze 16 m3 (ładowność 1250 kg) i obsługa przez dwóch pracowników wyposażonych w pełen zestaw materiałów pakujących to koszt 450 zł za 3 pełne godziny pracy. Każda następna godzina to koszt dodatkowych 150 zł.
 2. Zestaw duży – samochód o kubaturze 36 m3 (ładowność 2500 kg) z windą hydrauliczną i obsługa przez czterech pracowników wyposażonych w kompletny zestaw materiałów pakujących to koszt 720 zł za 3 pełne godziny pracy. Każda następna godzina to koszt dodatkowych 240 zł.

Większe usługi wyliczane są indywidualnie przez naszych konsultantów. Na ostateczną cenę usługi przeprowadzkowej składa się wiele czynników, do których należy zaliczyć:

 1. Ilość rzeczy do przewiezienia – im więcej rzeczy tym więcej elementów należy zapakować i wynieść z mieszkania. To wszystko (pakowanie i noszenie) powoduje zwiększenie czasu potrzebnego na realizację usługi.
 2. Rodzaj przewożonego mienia – im więcej drobnych elementów tym więcej potrzebujemy czasu na ich zapakowanie (patrz punkt 1). Dodatkowo drobne elementy wymagają zużycia większej ilości materiałów zabezpieczających, które mogą wpływać na cenę przeprowadzki.
 3. Odległość pomiędzy adresami przeprowadzki – czas przejazdu zawsze znajduje odzwierciedlenie w kosztach. Przy większym samochodzie i/lub większej ilości pracowników koszt ten może okazać się istotnym czynnikiem.
 4. Piętro lub wielkość windy – jeżeli budynek nie posiada windy, każde dodatkowe piętro, które trzeba pokonać po schodach dźwigając meble, wydłuża czas realizacji powodując zwiększenie kosztów. W przypadku budynków wyposażonych w stare typy wind, które nie mieszczą do środka zbyt wiele ładunku, przewóz rzeczy wydłuża się przez niewielką przepustowość takiej windy.
 5. Możliwość podjazdu pod budynek – im bliżej można pojechać meblowozem pod budynek tym szybciej przebiega załadunek/rozładunek rzeczy. Zadbajmy o możliwość podjazdu pod samą klatkę by usprawnić przeprowadzkę i zmniejszyć jej cenę.
 6. Wartość mienia zgłaszanego do ubezpieczenia – im większej wartości mienie posiadamy tym wyższy koszt ubezpieczenia All Risk. Standardowo koszt ten oscyluje w okolicach 0,4% wartości mienia.

przeprowadzki koszalinJak widać na powyższym zestawieniu elementów, które należy wziąć pod uwagę przy wycenie przeprowadzki jest wiele. Ostateczna cena usługi może być poznana po przeprowadzeniu szczegółowej rozmowy telefonicznej lub spotkaniu z naszym przedstawicielem w miejscu realizacji przeprowadzki.

Koszt przeprowadzki zależy bezpośrednio od czasu niezbędnego do jej wykonania oraz w niewielkim stopniu od materiałów opakowaniowych, które trzeba będzie zużyć podczas jej realizacji.

Na czas realizacji wpływ mają takie elementy jak:

 1. Ilość rzeczy do przewiezienia – im więcej rzeczy tym więcej czasu będą potrzebowali pracownicy na przeniesienie ich wszystkich do samochodu i ponowne wniesienie do nowego mieszkania. Dodatkowo duża ilość rzeczy wiąże się z koniecznością zastosowania większego samochodu, co dodatkowo może wpływać na cenę przeprowadzki.
 2. Ilość przedmiotów, które wymagają specjalistycznego pakowania – im więcej rzeczy należy spakować tym więcej czasu zostanie spędzone na zabezpieczaniu i pakowaniu mienia.
 3. Numery pięter i możliwość podjazdu pod budynek – jeżeli podczas przeprowadzki rzeczy będą wynoszone lub wnoszone do mieszkania, które znajduje się w bloku bez windy, sytuacja taka wydłuży czas realizacji usługi. Dodatkowym utrudnieniem może być brak możliwości podjechania bezpośrednio pod klatkę, co powoduje konieczność noszenia mebli kilkadziesiąt metrów od klatki.

Aby przedstawić szacunkowe ceny przeprowadzki mieszkań, posłużymy się 3 wariantami różniącymi się powierzchnią przeprowadzanych lokali. Warunki dla każdej przeprowadzki określone zostały jako typowe, czyli:

 1. Mieszkania znajdują się w odległości ok. 10 kilometrów od siebie
 2. Przeprowadzka realizowana jest w ciągu tygodnia z 2 piętra w budynku wyposażonego w windę na 3 piętro w bloku z windą.
 3. Istnieje dogodny podjazd pod obydwie klatki.
 4. Klient pakuje sam swoje rzeczy osobiste i ubrania we wcześniej dostarczone kartony przeprowadzkowe.

Przy takich założeniach wycena przeprowadzek wygląda następująco:

 1. Mieszkanie o powierzchni 30 metrów – wyposażenie przewożone szacowane jest na ok. 10 m3: szafa ubraniowa, stół, 4 krzesła, łóżko, 20 kartonów z rzeczami prywatnymi, telewizor, sprzęt audio, pralka, lodówka, 5 kartonów z ubraniami, rower, szafka, regał książkowy, naczynia. Koszt przeprowadzki w tym wariancie wynosi ok. 700 złotych netto.
 2. Mieszkanie o powierzchni 50 metrów – wyposażenie przewożone szacowane jest na ok. 18 m3: 2 szafy ubraniowe, stół, 6 krzeseł, łóżko, 30 kartonów z rzeczami prywatnymi, telewizor, sprzęt audio, pralka, lodówka, 10 kartonów z ubraniami, 2 rowery, 2 szafki, 2 regały książkowe, naczynia, kanapa, 2 fotele, ława, biurko i komputer z monitorem. Koszt przeprowadzki w tym wariancie wynosi ok. 1200 złotych netto.
 3. Mieszkanie o powierzchni 70 metrów – wyposażenie przewożone szacowane jest na ok. 25 m3: 3 szafy ubraniowe, stół, 8 krzeseł, 2 łóżka, 40 kartonów z rzeczami prywatnymi, telewizor, sprzęt audio, pralka, lodówka, 15 kartonów z ubraniami, 3 rowery, 3 szafki, 3 regały książkowe, naczynia, kanapa, 4 fotele, ława, biurko i komputer z monitorem. Koszt przeprowadzki w tym wariancie wynosi ok. 1600 złotych netto.

Jeżeli planujesz przeprowadzkę odpowiednio wcześnie skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 518-152-562, 798-395-648 lub ( 94) 343-52-23 ; e-mail: kontakt@otten.pl