Remonty

Remonty Koszalin

Każdy , kto kiedykolwiek kompleksowo lub częściowo remontował mieszkanie doskonale wie jak traumatyczne potrafi być to doświadczenie. Mniejsza z tym jeśli w nim nie mieszkamy , jednak kiedy zmuszeni jesteśmy mieszkać na „gruzowisku” przez dłuższy czas ,jest to czas ciężkiej próby dla nas i naszej rodziny.

remont mieszkania koszalinDlatego tak ważne jest znalezienie właściwej firmy w Koszalinie, takiej która zminimalizuje stres związany z organizacją i wykonaniem remontu mieszkania lub domu. Szukamy więc fachowców w lokalnej prasie, w internecie, korzystamy z kontaktów naszych znajomych.

Większość tych kontaktów to jednak najczęściej przypadkowe wybory „złotoustych” budowlańców , z których to każdy: „psze pani ja to pół tego Koszalina wyremontowałem tymi ręcyma, a robić potrafię wszystko sam”. Tymczasem już pierwszego dnia widać, że działania naszych przypadkowych fachowców są nieskoordynowane, nie przewidziano zakupu koniecznych i odpowiedniej jakości materiałów, a nasi fachowcy najlepiej czują się po kawce i papierosku.

Zmorą ostateczną jest remont kuchni lub łazienki. I święty spokój naszej ekipy: „ Ale szefowo , jutro już będzie tip-top”. Jeżeli chcą Państwo uniknąć takiej katastrofy , zachować zgodę w rodzinie i normalnie przy tym pracować , zapraszamy do współpracy z Firmą PRO DOMO Koszalin. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w budownictwie. Budujemy i remontujemy domy, mieszkania, obiekty przemysłowe. Posiadamy stałą kadrę i nadzór budowlany.

remont domu koszalinZaplecze materiałowe i transportowe

Firma PRO DOMO z Koszalina posiada zaplecze materiałowe, sprzętowe i transportowe. Budujemy i remontujemy z wykorzystaniem materiałów własnych oraz powierzonych nam przez Inwestora, dbając przy ty o właściwe ich wykorzystanie i ekonomię. Transportujemy zakupiony materiał na koszt własny lub sami dokonujemy jego zakupu, po wcześniejszym ustaleniu jego jakości z Inwestorem.

Gwarancja na wykonane roboty

Firma PRO DOMO oferuje Państwu odpowiednie gwarancje na wykonane roboty budowlane i instalacyjne. Każdy Klient jest dla naszej Firmy wyjątkowy. Oferujemy Państwu wykonawstwo na najwyższym poziomie a także realizację Państwa najśmielszych marzeń o wyglądzie, funkcjonalności, estetyce Waszego miejsca na ziemi.

Możesz się z nami skontaktować w dowolnie wybrany przez ciebie sposób:

  1. Przy prawym boku strony znajduje się zakładka „Skontaktuj się” Wystarczy w nią kliknąć i wypełnić formularz kontaktowy. Odpowiemy jak najszybciej będziemy mogli.
  2. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 518 152 562. Ustalimy miejsce i godzinę spotkania w celu uzgodnienia szczegółów współpracy, wyceny, konsultacji.

The-Flat-Renovation-Based-on-Strong-Visual-Effects.jpg (800×533)

Dodaj komentarz